Pu erh Gracja

13,60 zł
Brutto

Pu erh Gracja – wyjątkowo urozmaicona kompozycja wysokiej jakości czerwonej herbaty z całym bogactwem dodatków. W skład herbaty wchodzi pradawne zioło Ginko-biloba, rabarbar, kwiat słonecznika i bławatka oraz owoce czerwonej porzeczki . Idealna kobieca propozycja pełna gracji i uroku.  Mieszanka z dodatkiem Ginko  pozytywnie wpływa na metabolizm, odpręża, a także pomaga utrzymać dobry nastrój. Sprawdzi się również  wśród osób, które nie przepadają za specyficznym ziemistym posmakiem klasycznej czerwonej herbaty. Polecamy serdecznie!

Waga
Ilość

Pu erh Gracja – wyjątkowo urozmaicona kompozycja wysokiej jakości czerwonej herbaty z całym bogactwem dodatków. W skład herbaty wchodzi pradawne zioło Ginko-biloba, rabarbar, kwiat słonecznika i bławatka oraz owoce czerwonej porzeczki . Idealna kobieca propozycja pełna gracji i uroku.  Mieszanka z dodatkiem Ginko  pozytywnie wpływa na metabolizm, odpręża, a także pomaga utrzymać dobry nastrój. Sprawdzi się również  wśród osób, które nie przepadają za specyficznym ziemistym posmakiem klasycznej czerwonej herbaty. Polecamy serdecznie!

Skład – czerwona herbata liściasta Pu-Erh, Ginko-biloba, kwiat słonecznika, rabarbar, czerwona porzeczka, bławatek.

Kraj pochodzenia: Chiny

Wyprodukowano – w Polsce

Sposób parzenia – 1 łyżeczka suszu na 200 ml wody w temp. 90-100oC. Zaparzać pod przykryciem 2- 4 min. Następnie oddzielić susz od gotowego naparu. Zalecana do wielokrotnego parzenia z uwzględnieniem wydłużenia czasu parzenia. Smacznego!