Tańczący Amarant

15,00 zł
Brutto

Ręcznie tkana kulka składająca się z wysokiej jakości zielonej herbaty oraz unikatowego kwiatu globsterny amarantowej.

Napar jasny żółty delikatnie przechodzący w kolor zielony. W smaku wyczuwalna przyjemna cierpkość z delikatną nutą słodyczy. 

Kwitnąca herbata zaliczana do „artystycznych” często polecana jest jako niebanalny prezent, zaspokoi gusta najbardziej wymagających zwolenników herbat. Wspaniała uczta dla zmysłów, niepowtarzalny smak i cudny wygląd zaparzonej herbaty wprowadzi w wyjątkowy nastrój nie tylko przy wyjątkowych okazjach. Polecamy serdecznie!

Waga
Ilość

Ręcznie tkana kulka składająca się z wysokiej jakości zielonej herbaty oraz unikatowego kwiatu globsterny amarantowej.

Napar jasny żółty delikatnie przechodzący w kolor zielony. W smaku wyczuwalna przyjemna cierpkość z delikatną nutą słodyczy. 

Kwitnąca herbata zaliczana do „artystycznych” często polecana jest jako niebanalny prezent, zaspokoi gusta najbardziej wymagających zwolenników herbat. Wspaniała uczta dla zmysłów, niepowtarzalny smak i cudny wygląd zaparzonej herbaty wprowadzi w wyjątkowy nastrój nie tylko przy wyjątkowych okazjach. Polecamy serdecznie!

Kraj pochodzenia – Chiny

Skład – Zielona herbata liściasta, kwiat globsterny amarantowej

Sposób parzenia – jedną kulkę umieszczamy w przeźroczystym naczyniu od (0,5-1l w zależności od mocy naparu, jaką chcemy uzyskać) i zalewamy wodą w temp. 70-80 O C. Po otwarciu się listków napar gotowy jest do spożycia. Nadaję się do ponownego zalania, należy użyć mniejszej ilości wody i wydłużyć czas parzenia do ok. 9 min. Smacznego!