Kochające serce – herbata Pełnik

17,00 zł
Brutto

Kochające serce – herbata Pełnik to najwyższej jakości biała herbata, ręcznie zwijana na kształt serca. Serce po zaparzeniu otwiera się, ukazując szczególnie piękny amarantowo kremowy kwiat . Jest to jedna z najdelikatniejszych w smaku i wyjątkowo aromatycznych herbat kwitnących. Herbata Kochające serce to pełnia smaku i aromatu oraz gwarancja wyjątkowych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Herbata może również posłużyć jako niebanalny prezent cieszący serce obdarowanej osoby.

Waga
Ilość

Kochające serce – herbata Pełnik to najwyższej jakości biała herbata, ręcznie zwijana na kształt serca. Serce po zaparzeniu otwiera się, ukazując szczególnie piękny amarantowo kremowy kwiat . Jest to jedna z najdelikatniejszych w smaku i wyjątkowo aromatycznych herbat kwitnących. Herbata Kochające serce to pełnia smaku i aromatu oraz gwarancja wyjątkowych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Herbata może również posłużyć jako niebanalny prezent cieszący serce obdarowanej osoby.

Biała herbata -  to prawdziwa perła wśród herbat. W jej skład wchodzą tylko najmłodsze listki oraz pąki liściowe zbierane wczesną wiosną z samej góry gałązek herbacianych krzewów. Następnie suszonych metodą naturalną na słońcu, przez co proces fermentacja jest minimalny.  Ze wszystkich herbat to właśnie ona zawiera  najwięcej przeciwutleniaczy. W liściach naparu znajduje się mnóstwo czynnych substancji biologicznych, takich jak saponiny, aminokwasy, alkaloidy purynowe, mikroelementy (np. fluor, mangan) czy witamin. 

Jaśmin właściwości

Działa przeciwzapalnie.

Stosowany przy bezsenności, depresji, uspokaja, relaksuje, zmniejsza napięcie i stres.

Poprawia aktywność umysłową.

Pomaga w leczeniu chorób infekcyjnych: używany przy bólach przewodów moczowych, z wysoką gorączką.

W dawnych czasach stosowany jako afrodyzjak.

Skład – biała herbata, aramantus, jaśmin

Wyprodukowano – w Polsce