Herbata kwitnąca Gold Ball

15,00 zł
Brutto

Herbata kwitnąca Gold Ball – prawdziwy rarytas wśród herbat kwitnących. Połączenie piękna z doskonałym smakiem i delikatnym aromatem. Wyjątkowy duet jednej z najszlachetniejszych białych herbat oraz kwiatu chryzantemy.  Herbata w pełni zasługująca na zapakowanie w złotko jak najlepsze pralinki. Sprawdzi się jako zaskakujący prezent oraz zabłyśnie wśród gości przy wyjątkowych okazjach.

Herbata Silver Needle -  wyjątkowo rzadka biała herbata, składająca się tylko z najmłodszych, jeszcze nierozwiniętych pączków liściowych, tzw. tipsów. Liście tej herbaty przetworzone są w minimalnym  stopniu. Po zerwaniu są poddawane naturalnemu więdnięciu oraz suszeniu, wskutek czego zachodzi w nich wyjątkowo niska oksydacja. 

Waga
Ilość

Herbata kwitnąca Gold Ball – prawdziwy rarytas wśród herbat kwitnących. Połączenie piękna z doskonałym smakiem i delikatnym aromatem. Wyjątkowy duet jednej z najszlachetniejszych białych herbat oraz kwiatu chryzantemy.  Herbata w pełni zasługująca na zapakowanie w złotko jak najlepsze pralinki. Sprawdzi się jako zaskakujący prezent oraz zabłyśnie wśród gości przy wyjątkowych okazjach.

Herbata Silver Needle -  wyjątkowo rzadka biała herbata, składająca się tylko z najmłodszych, jeszcze nierozwiniętych pączków liściowych, tzw. tipsów. Liście tej herbaty przetworzone są w minimalnym  stopniu. Po zerwaniu są poddawane naturalnemu więdnięciu oraz suszeniu, wskutek czego zachodzi w nich wyjątkowo niska oksydacja. 

Kraj pochodzenia – Chiny prowincja Jiangxi.

Skład – biała herbata liściasta Silver Needle, kwiat chryzantemy chińskiej.

Parzenie: Jedną kulkę umieszczamy w przeźroczystym naczyniu od (0,5-1l w zależności od mocy naparu, jaką chcemy uzyskać) i zalewamy wodą w temp. 70-80 OC. Po otwarciu się listków napar gotowy jest do spożycia. Nadaję się do ponownego zalania, należy użyć mniejszej ilości wody i wydłużyć czas parzenia do ok. 9 min. Smacznego! 

WAGA: Na każde 25g herbaty wchodzi ok od 3 do 4 kulek.