Kraina Przyjemności

12,90 zł
Brutto

Kraina Przyjemności -  Barwna i  niezwykle aromatyczna wariacja owocowa w skład której wchodzą owoce dzikiego bzu wraz z rodzynkami i jabłkiem. Dla podbicia walorów smakowych wzbogacona w kremowo rumowy aromat, który dodaje nutkę pikanterii całej kompozycji. Ciepła  herbatka zrelaksuje, doda zmysłowego ciepła i pozwoli rozkoszować się urokiem zimy. Herbata posiadająca duże grono miłośników zdecydowanych smaków i aromatów.

Waga
Ilość

Rum CreamKraina Przyjemności -  Barwna i  niezwykle aromatyczna wariacja owocowa w skład której wchodzą owoce dzikiego bzu wraz z rodzynkami i jabłkiem. Dla podbicia walorów smakowych wzbogacona w kremowo rumowy aromat, który dodaje nutkę pikanterii całej kompozycji. Ciepła  herbatka zrelaksuje, doda zmysłowego ciepła i pozwoli rozkoszować się urokiem zimy. Herbata posiadająca duże grono miłośników zdecydowanych smaków i aromatów.

Skład – owoc dzikiego bzu, rodzynki, jabłko, płatki hibiskusa, aromat.

Pochodzenie - Polska

Parzenie – 1,5 do 2 łyżeczek na 200 ml wody w temp. Ok. 95 o C. Czas parzenia od 5 – 8 min. Po zakończeniu należy oddzielić susz od naparu. Smacznego!