Sekret Harmonii

13,80 zł
Brutto

Sekret Harmonii to mieszanka doskonale wpływająca na samopoczucie dodająca pozytywnej energii , wprowadzając w poczucie harmonii i odprężenia niezależnie od pory dnia. W skład kompozycji wchodzi wysokiej jakości zielona sencha, owoce granatu, papai, ananasa, grejpfruta, winogron  i kwiatu nagietka . Całości dopełniają aromatyczne liście eukaliptusa, które po zaparzeniu bardzo delikatnie oddają swój eteryczny aromat doskonale łączący się ze smakiem zielonej herbaty. Napar jasny, lekko mętny, o zielonożółtej barwie. W smaku świeża i niezwykle aromatyczna. Harmonijne połączenie smaków, zapachów i kolorów w klimacie odległej egzotyki.

Waga
Ilość

Sekret Harmonii to mieszanka doskonale wpływająca na samopoczucie dodająca pozytywnej energii , wprowadzając w poczucie harmonii i odprężenia niezależnie od pory dnia. W skład kompozycji wchodzi wysokiej jakości zielona sencha, owoce granatu, papai, ananasa, grejpfruta, winogron  i kwiatu nagietka . Całości dopełniają aromatyczne liście eukaliptusa, które po zaparzeniu bardzo delikatnie oddają swój eteryczny aromat doskonale łączący się ze smakiem zielonej herbaty. Napar jasny, lekko mętny, o zielonożółtej barwie. W smaku świeża i niezwykle aromatyczna. Harmonijne połączenie smaków, zapachów i kolorów w klimacie odległej egzotyki.

Skład - herbata zielona Sencha , aromaty, owoc granatu, papaja, liść eukaliptusa, ananas, grejpfrut, winogron, nagietek 

Pochodzenie – wyprodukowano w Polsce

Parzenie - 1 łyżeczka herbaty na 200 ml wody w temp. ok. 80 o C., czas zaparzania od 1-3 min pod przykryciem. Po zakończeniu parzenia należy oddzielić liście od naparu. Smacznego!