Motyli Czar

13,20 zł
Brutto

Motyli czar -Niezwykle lekka i delikatna mieszanka zielonej  Senchy z niewielką domieszką herbaty Chun-Mee. Dla podkreślenia lekkości i aromatu wzbogacona owocami jabłka, maliny i moreli. Całość dopełniają płatki kwiatu nagietka przyprawione delikatnym cytrusowym aromatem. Wspaniale orzeźwiająca kompozycja sprawdzająca się podczas upalnych dni lata. Motyli czar to herbata, która pozwala zapomnieć o trudach codzienności, cudownie odpręża i wycisza. Serdecznie zachęcamy do posmakowania, jedna z ciekawszych propozycji z naszej oferty.

Waga
Ilość

Motyli czar -Niezwykle lekka i delikatna mieszanka zielonej  Senchy z niewielką domieszką herbaty Chun-Mee. Dla podkreślenia lekkości i aromatu wzbogacona owocami jabłka, maliny i moreli. Całość dopełniają płatki kwiatu nagietka przyprawione delikatnym cytrusowym aromatem. Wspaniale orzeźwiająca kompozycja sprawdzająca się podczas upalnych dni lata. Motyli czar to herbata, która pozwala zapomnieć o trudach codzienności, cudownie odpręża i wycisza. Serdecznie zachęcamy do posmakowania, jedna z ciekawszych propozycji z naszej oferty.

Wyprodukowano w Polsce

Składniki - Herbata zielona Sencha i Chun-Mee, nagietek, morela, jabłko, malina owoc, aromat.

Sposób parzenia - 1 łyżeczka na 200 ml. wody w temp. ok. 80 st C , czas parzenia 1-3 min. Po zakończeniu czasu parzenia należy oddzielić susz od gotowego naparu. Smacznego!