Yellow Tea

22,50 zł
Brutto

Yellow Tea - Wyjątkowy specjał, który w dawnych czasach uznawany był za napój nieśmiertelności oraz za lek cesarski! Żółta herbata to najmniej znana herbata, na tle innych wyróżnia się małą zawartością kofeiny, dzięki czemu może być spożywana nawet wieczorową porą. Dzięki niewielkiej zawartości garbników działa tonizująco i odświeżająco. Poprawia również trawienie nie podrażniając żołądka. Podobnie jak herbata czerwona ma dowiedzione działanie oczyszczające. Napar klarowny o jasno zielono-żółtej barwie. W smaku  lekko owocowy, słodki  z lekko wyczuwalnymi nutami kwiatów.

Doskonała propozycja dla smakoszy herbat naturalnych ceniących rzadkie specjały oraz lubiących zaskakiwać swych gości. Polecamy serdecznie!

Waga
Ilość

Yellow Tea - Wyjątkowy specjał, który w dawnych czasach uznawany był za napój nieśmiertelności oraz za lek cesarski! Żółta herbata to najmniej znana herbata, na tle innych wyróżnia się małą zawartością kofeiny, dzięki czemu może być spożywana nawet wieczorową porą. Dzięki niewielkiej zawartości garbników działa tonizująco i odświeżająco. Poprawia również trawienie nie podrażniając żołądka. Podobnie jak herbata czerwona ma dowiedzione działanie oczyszczające. Napar klarowny o jasno zielono-żółtej barwie. W smaku  lekko owocowy, słodki  z lekko wyczuwalnymi nutami kwiatów.

Doskonała propozycja dla smakoszy herbat naturalnych ceniących rzadkie specjały oraz lubiących zaskakiwać swych gości. Polecamy serdecznie!

Skład – herbata żółta

Parzenie – ok. 2 g. suszu zalać 200ml wody w temp 80-85 st.C. Parzyć pod przykryciem od 2-3 min.

Pochodzenie –Chiny