• Obniżka
  • 25%

Love Story

9,45 zł
12,60 zł
Brutto

LOVE STORY – Kompozycja zapadająca na długo w pamięci, zaskakuje już po otwarciu torebki . Bazę mieszanki stanowi wyborna herbata zielona Gunpowder Specjal. Jednym z głównych składników są cudowne płatki róży oraz mix kolorowych serduszek. W smaku wyraźnie wyczuwalny aromat niepowtarzalnej kokosowej nuty, przyprawiającej o szybsze bicie serca. Wspaniała propozycja na odprężający wieczór we dwoje jak również wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. W smaku dość intensywna dzięki zawartości herbaty typu gunpowder, napój klarowny o zielonożółtej barwie. Kompozycja nadaje się nawet do trzykrotnego parzenia, za każdym razem wydobywając inny delikatniejszy smak herbaty.

Wyprzedaż kończy się za...

  
Waga
Ilość

LOVE STORY – Kompozycja zapadająca na długo w pamięci, zaskakuje już po otwarciu torebki . Bazę mieszanki stanowi wyborna herbata zielona Gunpowder Specjal. Jednym z głównych składników są cudowne płatki róży oraz mix kolorowych serduszek. W smaku wyraźnie wyczuwalny aromat niepowtarzalnej kokosowej nuty, przyprawiającej o szybsze bicie serca. Wspaniała propozycja na odprężający wieczór we dwoje jak również wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. W smaku dość intensywna dzięki zawartości herbaty typu gunpowder, napój klarowny o zielonożółtej barwie. Kompozycja nadaje się nawet do trzykrotnego parzenia, za każdym razem wydobywając inny delikatniejszy smak herbaty.

Skład – herbata zielona Gunpowder Specjal, płatki róży, płatki ślazu, mix kolorowych serc , aromat

Pochodzenie - Chiny

Parzenie - Ponieważ liście są bardzo ciasno zwinięte, wykorzystujemy mniejszą ilość suszu ok. 1 łyżeczki na 200 ml. Wody w temp. 75-80 o C. Czas zaparzania od 1-3 min pod przykryciem. Po zakończeniu parzenia należy oddzielić liście od naparu. Smacznego!

Aktualna promocja!!! Nie zwlekaj...