Piękne włosy i paznokcie "Beautiful"

12,00 zł
Brutto

Piękne włosy i paznokcie "Beautiful" - Bazę mieszanki stanowi zielona herbata Ceylon OPA słynąca z wielu dobroczynnych właściwości m.in. antyoksydacyjnych. Do składników działających aktywnie zaliczamy skrzyp, który zawiera całą gamę witamin, minerałów, a przede wszystkim krzemionkę odpowiadającą za piękny wygląd naszej cery, włosów i paznokci. Aby wzmocnić moc naparu w jej składzie znajdziemy liście pokrzywy, które już od średniowiecza traktowano jako złoty środek na wiele dolegliwości. Herbata z pokrzywy naturalnie oczyszcza organizm, natomiast zawartość fiołka trójbarwnego gwarantuję jeszcze skuteczniejsze działanie mieszanki. Napar klarowny w kolorze zielonym, w smaku wyjątkowo przyjemny lekko słodki dzięki zawartości suszonego owocu jabłka. 

Zielona herbata Ceylon OPA - Herbata pochodząca z upraw prowadzonych w górzystych terenach Sri Lanki. Na jej susz składają się całe, niepocięte liście krzewu herbacianego.  Charakterystyczny suchy klimat decyduje o jej delikatnych walorach smakowych i aromatycznych. 

Napar z pokrzywy -   naturalnie oczyszcza organizm. Pokrzywę stosuje się  również przy zapaleniu stawów, zaburzeniach hormonalnych i anemii. Picie herbaty z pokrzywy przyspiesza metabolizm, co sprzyja odchudzaniu. 

Fiołek trójbarwny – często używany w leczeniu problemów skórnych, płucnych oraz związanych z układem moczowym. Fiołek trójbarwny może być z powodzeniem stosowany w czasie egzemy oraz innych chorób skórnych. 

Waga
Ilość

Piękne włosy i paznokcie "Beautiful" - Bazę mieszanki stanowi zielona herbata Ceylon OPA słynąca z wielu dobroczynnych właściwości m.in. antyoksydacyjnych. Do składników działających aktywnie zaliczamy skrzyp, który zawiera całą gamę witamin, minerałów, a przede wszystkim krzemionkę odpowiadającą za piękny wygląd naszej cery, włosów i paznokci. Aby wzmocnić moc naparu w jej składzie znajdziemy liście pokrzywy, które już od średniowiecza traktowano jako złoty środek na wiele dolegliwości. Herbata z pokrzywy naturalnie oczyszcza organizm, natomiast zawartość fiołka trójbarwnego gwarantuję jeszcze skuteczniejsze działanie mieszanki. Napar klarowny w kolorze zielonym, w smaku wyjątkowo przyjemny lekko słodki dzięki zawartości suszonego owocu jabłka. 

Zielona herbata Ceylon OPA - Herbata pochodząca z upraw prowadzonych w górzystych terenach Sri Lanki. Na jej susz składają się całe, niepocięte liście krzewu herbacianego.  Charakterystyczny suchy klimat decyduje o jej delikatnych walorach smakowych i aromatycznych. 

Napar z pokrzywy -   naturalnie oczyszcza organizm. Pokrzywę stosuje się  również przy zapaleniu stawów, zaburzeniach hormonalnych i anemii. Picie herbaty z pokrzywy przyspiesza metabolizm, co sprzyja odchudzaniu. 

Fiołek trójbarwny – często używany w leczeniu problemów skórnych, płucnych oraz związanych z układem moczowym. Fiołek trójbarwny może być z powodzeniem stosowany w czasie egzemy oraz innych chorób skórnych. 

Skład – ceylon OPA, skrzyp, jabłko, liść pokrzywy, fiołek trójbarwny, aromat.

Aktualna promocja!!! Nie zwlekaj...