Jaśminowe Kwiaty

15,00 zł
Brutto

Jaśminowe Kwiaty - ręcznie zwijana biała herbata wyróżniająca się na tle innych herbat kwitnących wyjątkowym delikatnym aromatem, ale również kształtem przypominającym spłaszczony okrąg. Ten nietuzinkowy specjał z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom kwiatowych lekkich aromatów. Gwarancja subtelnego smaku i niepowtarzalnego widowiska jakie gwarantuje rozkwitające kwiaty jaśminu. 

Waga
Ilość

Jaśminowe Kwiaty - ręcznie zwijana biała herbata wyróżniająca się na tle innych herbat kwitnących wyjątkowym delikatnym aromatem, ale również kształtem przypominającym spłaszczony okrąg. Ten nietuzinkowy specjał z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom kwiatowych lekkich aromatów. Gwarancja subtelnego smaku i niepowtarzalnego widowiska jakie gwarantuje rozkwitające kwiaty jaśminu. 

Kraj pochodzenia – Chiny

Skład – biała herbata liściasta, kwiaty jaśminu

Parzenie: Jedną kulkę umieszczamy w przeźroczystym naczyniu od (0,5-1l w zależności od mocy naparu, jaką chcemy uzyskać) i zalewamy wodą w temp. 70-80 st.C. Po otwarciu się listków napar gotowy jest do spożycia. Nadaję się do ponownego zalania, należy użyć mniejszej ilości wody i wydłużyć czas parzenia do ok. 9 min. Smacznego!

WAGA: Na każde 25g herbaty wchodzi od 3 do 4 kulek.