Yerba Mate Hawajski Wieczór

9,90 zł
Brutto

YERBA MATE HAWAJSKI WIECZÓR Kompozycja godna uwagi wyjątkowo owocowa i lekka. Nadaję  się świetnie na początek przygody z Yerba Mate a równocześnie ze względu na wyśmienity aromat posiada grono stałych zwolenników. Napar mętny, o zielonożółtej barwie. Aromat z nutami pomarańczy i kiwi.  W smaku lekko orzeźwiająca, słodka, z delikatną goryczką Mate.

Waga
Ilość

Yerba Mate Hawajski Wieczór -

Kompozycja godna uwagi wyjątkowo owocowa i lekka. Nadaję  się świetnie na początek przygody z Yerba Mate a równocześnie ze względu na wyśmienity aromat posiada grono stałych zwolenników. Napar mętny, o zielonożółtej barwie. Aromat z nutami pomarańczy i kiwi.  W smaku lekko orzeźwiająca, słodka, z delikatną goryczką Mate.

Skórka pomarańczy zawiera olejki eteryczne, które działają odprężająco jak również przeciwdepresyjnie. Dodatkowo skórka pomarańczy podnosi odporność organizmu.

Yerba Mate stymuluje umysł, stosowana dla poprawy pamięci i koncentracji. Używana  jako napar  znoszący zmęczenie psychiczne i fizyczne. Mieszkańcy Ameryki Południowej już od wieków znają i cenią sobie dobroczynne oddziaływanie  Mate. Pobudza skutecznie jednak  w porównaniu z kawą, która pobudza mocno, lecz krótko Yerba Mate pobudza długotrwale. Ostrokrzew paragwajski doskonale sprawdza się jako zamiennik kawy  nie uzależnia. Dodatkowo skutecznie niweluję łaknienie wyjątkowo przydatne dla osób przebywających na diecie.

Kraj pochodzenia: Brazylia

Składniki: Yerba Mate, skórka pomarańczy, aromaty, kiwi,płatki słonecznika.

Zalecany sposób parzenia:Tradycyjnie w Ameryce Południowej susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia oraz zalewa wodą o temperaturze ok. 70-80 O C.

Pamiętajmy, że każdy może przygotować Yerbę po swojemu. Nie ma tutaj żadnych sztywnych zasad, wyłączając temperature wody 70-80°C.