Urocza Konwalia

17,00 zł
Brutto

UROCZA KONWALIA  – Ręcznie formowana z najwyższej jakości tipsów biała herbata, zwijana na kształt jajka. Po rozwinięciu ukazują się  kwiaty konwali tworząc uroczy wianuszek. Herbata tworzy wyjątkowo aromatyczny napar o wykwintnym smaku i lekko złotej, przejrzystej barwie. Herbata wyróżniająca się na tle innych herbat kwitnących, wyjątkowo delikatnym wręcz aksamitnym smakiem jak również oryginalnym wyglądem. Szczypta luksusu w zasięgu ręki.

Waga
Ilość

UROCZA KONWALIA  – Ręcznie formowana z najwyższej jakości tipsów biała herbata, zwijana na kształt jajka. Po rozwinięciu ukazują się  kwiaty konwali tworząc uroczy wianuszek. Herbata tworzy wyjątkowo aromatyczny napar o wykwintnym smaku i lekko złotej, przejrzystej barwie. Herbata wyróżniająca się na tle innych herbat kwitnących, wyjątkowo delikatnym wręcz aksamitnym smakiem jak również oryginalnym wyglądem. Szczypta luksusu w zasięgu ręki.

Biała herbata -  to prawdziwa perła wśród herbat. W jej skład wchodzą tylko najmłodsze listki oraz pąki liściowe zbierane wczesną wiosną z samej góry gałązek herbacianych krzewów. Następnie suszonych metodą naturalną na słońcu, przez co proces fermentacja jest minimalny.  Ze wszystkich herbat to właśnie ona zawiera  najwięcej przeciwutleniaczy. W liściach naparu znajduje się mnóstwo czynnych substancji biologicznych, takich jak saponiny, aminokwasy, alkaloidy purynowe, mikroelementy (np. fluor, mangan) czy witamin. 

Konwalia - W dawnej Europie konwalię uważano za kwiat szczęścia, pomyślności i młodości. Roślina ta ma korzystny wpływ na serce. Zalecana również dla osób borykających się z nadciśnieniem tętniczym. Napar z konwalii  jest stosowany przy katarze i początkach przeziębienia. Pomaga zlikwidować bóle spowodowane przez artretyzm, czyli zapalenie stawów oraz bóle związane z reumatyzmem.  Wykazuje właściwości delikatnie moczopędne. Wpływa pozytywnie na samopoczucie oraz pozwala ukoić nerwy.

Wyprodukowano – Polska